Magjia e Vijs s Qumshtit (video)

Shko posht

Super Magjia e Vijs s Qumshtit (video)

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 20, 2011 1:17 pm


Videoja e xhiruar nga i riu suedez, Tereje Sorgjerd, q tregon magjin e Vijs s Qumshtit n hapsir, ka br q ky filmim t bj xhiron e bots dhe t trasmetohet n t gjitha mediat ndrkombtare, prfshi ktu CNN, NBC, Yahoo.
Kjo video sht filmuar nga mali m i lart n spanj, El Teide dhe sht realizuar brenda shtat ditsh nga data 4-11 Prill.

Gjat nj jave mund t kem fjetur vetm 10 or gjum pr t realizuar kt perl, - shprehet Sorgjer. Vetm n tre ditt e para, ky filmim sht par 1.6 milion her n Youtube. Shiheni, nuk do tiu zhgnjej.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi