Polici nga pakujdesia shkel nj person

Shko posht

Super Polici nga pakujdesia shkel nj person

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 20, 2011 1:25 pm


Nuk jan t vetmit qytetaret q drejtojn veturat e tyre me pakujdesi, pasi q n rrugn Vllezrit Fazliu, t martn pasdreke nj polic duke drejtuar me pakujdesi veturn zyrtare t Policis ka shkelur nj kmbsor mashkull, duke i shkaktuar lndime t rnda.
Viktima sht drguar menjher pr trajtim n QKUK n Prishtin dhe sipas mjekve gjendja e personit sht jasht rrezikut pr jetn.Ndersa rasti eshte duke u hetuar.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi