Mihrija operon duart

Shko posht

Super Mihrija operon duart

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 3:09 pmMihrije Braha ka br nj ndrhyrje kirurgjike n duar. Ajo thot q kt e bri jo pr estetik, por pr shkak t problemeve q kishte me duar tani e disa vjet.
Gjat dits s djeshme ajo operoi njrn dor, ndrsa pas 1 muaji do ta operoj edhe tjetrn.
Shumkush mund t mendoj se po bj ndonj operim estetik, por e vrteta sht se tani e disa vjet kam pasur problem me duar, t cilat shpeshher m mblidhnin yndyr dhe tani nga padurimi i dhimbjeve vendosa ti operoj.
Operacioni sht mjaft i vshtir sepse duhet ndrhyr n fije nervore dhe tretmani do m zgjas 10 dit, duke mbajtur dorn n gips. Pas 10 dite do t operoj dorn tjetr, por uroj q t mos kem problem me duar, ka thn Mihrija pr t prditshmen Zri.
Ajo gjithashtu ka br t ditur se sapo t shrohet do t lansoj nj kng t re, t realizuar nga Jeton Berisha. Sipas saj knga do t lansohet bashk me klip

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi