Argjentina Perfekt-e gjat vikendit

Shko posht

Super Argjentina Perfekt-e gjat vikendit

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 3:10 pmArgjentina Ramosaj koh m par kishte paralajmruar se shum shpejt do t nxjerr nj kng t re pr publikun. Ajo kishte paralajmruar se knga e saj e radhs do t quhet Perfekt.
Burime t afrta t kngtares kan treguar pr Telegrafi se klipi i kngs Perfekt do t publikohet pikrisht kt vikend.
Ramosaj pr kt kng t zhanrin house-pop dhe techno-dance ka bashkpunuar me Enis Preshevn. Ndrsa videoklipin e ka realizuar n bashkpunim me produksionin Pulla.
Burimi ka br t ditur edhe se ajo do t organizoj nj mbrmje me koleg, t ftuar dhe media, pr t promovuar videoklipin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi