Princi Leka muhabet me Shpatin

Shko posht

Super Princi Leka muhabet me Shpatin

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 20, 2011 3:20 pmNj nga momentet m interesante n natn e tret t Dancing with the stars ka qen dhe performanca e Princ Leks dhe Elia Zaharias.
Pas nj inserti t shkurtr q na risolli n vmendje koht kur n Shqipri bheshin ballo madhshtore, ata krcyen, si t ishin n nj nga ballot e atyre kohve. N paskuinta, teksa sht grimuar nga duart e Lilit, Elia sht ndjer e qet.
Po ashtu dhe Princi teksa ka folur me konkurrentt e tjer. Pastaj kur u shfaqn n sken emocionet i kan pasur t mdha, megjithat sikundr kan thn edhe vet pas kuintave kjo dalje ia vlejti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi