Ngjyrat e pranverės

Shko poshtė

Super Ngjyrat e pranverės

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 20, 2011 5:38 pmNė pranverė ēdo grua dėshiron freskim tė gardėrobės, por si ta arrini kėtė gjė pa shpenzuar shumė para pėr veshje tė reja trendi? Thjesht, ngjyrosni aksesorėt. Nė kėtė mėnyrė do tė arrini pamje tė freskėt, tė re dhe trendi.
Ēantė
Zgjidhni ēantė me ndonjė ngjyrė tė ēelur dhe tė pėrshtatshme pėr ta pėrmbushur kombinimin neutral apo njė ngjyrėshe.

Syze pėr diell
Syzet pėr diell me ngjyrė portokalli apo vjollcė do tė japin freski nė pamjen tuaj. Megjithatė, kini kujdes gjatė zgjidhjes – kornizat shumė tė mėdha do tė bėjnė qė tė dukeni qesharak.

Recipeta
Recipetat me ngjyrė pėrdorni nėn kėmishėt apo bluzat. Nė vend tė ngjyrės sė bardhė, sė zezė, le tė jetė ndonjė ngjyrė mė e ēelur si e verdhė apo e kaltėr e mbyllur. Por, kėtė trend lėreni pėr ditėt mė tė nxehta tė verės.

Sandale
Harroni ēizmet, sandalet nė ngjyrė pranverore janė zgjidhja e vėrtetė pėr kėtė sezon. Kombinoni me funde lila dhe pantallona dhe kini kujdes te pedikerin, sepse tė gjitha shikimet do tė pėrqendrohet te kėmbėt tuaja.

Orė
Orė e pėrshtatshme nė ngjyrė mund t’ju shėrbej si aksesor i modės.

Vathė
Bėhuni mbretėreshė e dramės me vathė me kristal. Kombinoni me bluzė apo kėmishė me V-pamje, ndėrsa flokėt kapini bisht pėr t’i shfaqur vathėt nė shkėlqimit e tyre

Fustan
Nė vend tė ngjyrės sė zezė, pėrpiquni me fustan tė vogėl tė kaltėr. Ėshtė hit i pistave tė modės dhe midis kritikuesve tė modės, e pse mos tė pėrpiqeni edhe ju?

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi