ifti gjerman zbuloi kopshtin me 9.800 vez

Shko posht

Super ifti gjerman zbuloi kopshtin me 9.800 vez

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 20, 2011 5:50 pmPashkt jan nj her n vit, por ifti gjerman ka punuar pr kt dit projektin e vet jetsor.
Volker dhe Christa Kraft qe 40 vite zbukurojn kopshtin e tyre me rastin e ksaj feste t madhe katolike n qytetin Saalfeld t Gjermanis. Sivjet kan zbukuruar pemn me 9.800 vez t ngjyrosura.
Pashkt jan nj ndr festat m t rndsishme katolike. Pr kt dit, si e do zakoni, vezt e ziera ngjyrosen e q simbolizojn lindjen e jets.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi