Shikojeni veprimin e psikologjis s kundrt

Shko posht

Super Shikojeni veprimin e psikologjis s kundrt

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 20, 2011 5:53 pm

M shum se pes milion njerz e kan par kt video t postuar n YouTube, n t ciln babai bind t birin t ec n vend t vozitjes me makin.
Babai disa her thot jo, derisa djali i prgjigjet po. N nj moment babai ndryshon prgjigjen e tij thot po dhe m pas djaloshi i prgjigjet jo dhe menjher fillon t ec.


_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi