Dafina Rexhepi sė shpejti me kėngė tė reja

Shko poshtė

Super Dafina Rexhepi sė shpejti me kėngė tė reja

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 20, 2011 6:02 pmKėngėtarja, e cila fitoi famė me hitin “Delicious” nė bashkėpunim me reperin Mc Kresha, nuk ka tė ndalur. Ajo pėr Telegrafi.com ka pohuar se sė shpejti pėr publikun do tė vijė me kėngė tė reja.
Dafina Rexhepi ka thėnė se nuk mund tė jap ndonjė datė tė saktė pėr publikimin e kėngėve, sepse ende ėshtė duke u pėrkujdesur pėr disa detaje tė vogla.

“Momentalisht ndodhemi nė procedurė tė incizimeve dhe kjo nėnkupton qė kėngė tė reja do tė ketė. Megjithatė nuk mund tė shprehem saktė pėr datėn e publikimeve sepse jemi ende nė realizim e sipėr . Janė edhe disa detaje te vogla me tė cilat duhet tė kemi kujdes”, ėshtė shprehur Dafina.

“Material do tė ketė edhe kėtė vit sikurse viteve tė kaluara. Koncertet vazhdojnė tė jenė prezente nė ēdo anė. Konkretisht nuk mund tė flas shumė pėr projektet tjera muzikore jashtė realizimit tė
kėngėve pėr shkak se ato shpeshherė nisin edhe nė mėnyrė tė shpejtė dhe te befasishme e ndonjėherė edhe pa i pritur. Tė shohim. Me kalimin e kohės dhe me ndodhitė e reja do t’ju informojmė me kohė.”, ka pėrfunduar kėngėtarja.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi