Dhurata: Kėnga me Librin, sukses i vėrtetė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dhurata: Kėnga me Librin, sukses i vėrtetė

Mesazh nga ditush prej Wed Apr 20, 2011 6:04 pmKėngėtarja kosovare, Dhurata, e cila ėshtė pjesmarrėse nė festivalin “Top Fest 8” sė bashku nė njė duet me reperin kosovar, Librin, ka thėnė se singli nė fjalė ėshtė pritur shumė mirė nga publiku.
E pyetur se ēfarė mendon pėr kėngėn “Dance Flow” e cila ėshtė nė bashkėpunim me Librin dhe Ukin, Dhurata tha: “Jam tepėr e kėnaqur me realizimin e kėngės, ėshtė pritur mirė nga publiku. Pėr ‘beatin’ e kėngės ėshtė pėrkujdesur White. OG, ndėrsa pėr tekstin tė gjithė”.

Dhurata ėshtė kėngėtare qė jeton nė Gjermani dhe qė merret me muzikė qė njė kohė tė gjatė, ndėrsa talenti i saj nuk ka mbetur pa u konkretizuar nė disa hite. Sė fundmi, pos kėngės pjesmarrėse nė Top Fest, ajo lansoi edhe kėngėn e re tė titulluar “Summer Love”./Telegrafi/


_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi