Mc Kresha prjashtohet nga VIP Shpija

Shko posht

Super Mc Kresha prjashtohet nga VIP Shpija

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 21, 2011 6:58 amKonkurrenti i VIP Shpija 2, Mc Kresha, sht prjashtuar nga ky reality-shou.
Sipas burimeve t Telegrafit, banori Mc Kresha nuk ka respektuar rregullat e lojs dhe shum her ka injoruar vrejtjet e t zotit t shtpis.

Pr nj sjellje t till i zoti i shtpis VIP Shpija 2 ka marr vendim q MC Kresha t mos e vazhdoj m tutje garn dhe t prjashtohet nga ky reality-shou.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi