Opozita nuk voton aministin fiskale

Shko posht

Super Opozita nuk voton aministin fiskale

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 21, 2011 2:30 pm


Partia Socialiste nuk do t votoj projektligjin pr aministin fiskale, i cili pritet t diskutohet t enjten n parlament.
Grupi parlamentar socialist vendosi n mbledhjen e s enjtes q deputett e opozits t jen t pranishm n sall dhe gjat seancs, por t mos votojn.

Opozita ka thn se do t argumentoj n salln e parlamentit qndrimin e saj lidhur me kt projektligj, por do t vazhdoj gjithashtu t ruaj qndrimin pr t mos votuar asnj projektligj t propozuar nga shumica.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi