Berisha krkon shmangien e tensioneve

Shko posht

Super Berisha krkon shmangien e tensioneve

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 21, 2011 2:31 pm


Kryeministri Sali Berisha krkoi t enjten shmangien e tensioneve n fushatn elektorale pr zgjedhjet e 8 Majit.
Berisha theksoi n mbledhjen e qeveris se zgjedhjet duhet t shndrrohen n fitore pr cdo qytetar shqiptar dhe shtoi se flamujt e partive jan flamuj t pluralizmit.

"Policia e shtetit ka marr t gjitha masat pr nj qndrim t rrept ligjor ndaj cdo shkelsi. U bj thirrje organeve t rendit t adaptojn zero toleranc ndaj cdo lloj abuzimi", tha Berisha, raportoi TCH.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi