Berisha: Flamujtė shkėlqejnė nė tėrėsinė e tyre

Shko poshtė

Super Berisha: Flamujtė shkėlqejnė nė tėrėsinė e tyre

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 21, 2011 2:31 pm


Kryeministri Berisha komentoi tė enjten situatėn elektorale nė vend, duke iu kėrkuar organeve tė rendit tė mos tolerojnė asnjė lloj abuzimi.
“Policia e shtetit tė marrė tė gjitha masat pėr njė qėndrim tė rreptė ligjor ndaj ēdo shkelėsi tė ligjit”, tha Berisha, duke iu bėrė thirrje komisionerėve qė tė respektojnė ligjin.

Kryeministri kėrkoi gjithashtu respektimin e simboleve pėrkatėse duke thėnė se ato shkėlqejnė nė tėrėsinė e tyre.

“Pėr sa i pėrket pėrplasjes pėr flamujt unė kam kėtė mesazh: Flamujt e spektrit politik janė tė pluralizmit dhe ato kėto shkėlqejnė vetėm kur rrinė nė tėrėsinė e tyre sepse pa ata Shqipėria nuk do tė ishte siē ėshtė. Ata janė flamuj tė pluralizmit. Secili tė votojė pėr flamurin e tij, por secili duhet ketė parasysh qė edhe flamuri tjetėr duhet tė respektohet”, tha kryeministri.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi