Thai takon ambasadorin e Kosovs

Shko posht

Super Thai takon ambasadorin e Kosovs

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 21, 2011 2:35 pm


Kryetari i Partis Demokratike Shqiptare, Menduh Thai, t mrkurn ka pritur n selin e partis s tij n Tetov, ambasadorin e Kosovs n Maqedoni, Skender Durmishi.
Zhurnal njofton se situata aktuale politike n vend, zhvillimi i zgjedhjeve t lira dhe demokratike, procesi i vzhgimit t zgjedhjeve, zhbllokimin e proceseve integruese t vendit, platforma politike e PDSH-s dhe shtje t tjera me karakter politik- ishin temat kryesore t ktij takimi.

Kryetari i PDSH-s e vlersoi t frytshm takimin me ambasadorin kosovar, me t cilin ndau mendimin se zhvillimi i zgjedhjeve t lira dhe demokratike, zhbllokimi i proceseve integruese euro-atlantike dhe vendimmarrja koncensuale jan perspektiva t vendit.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi