Britani, lind nj qengj me 5 kmb (FOTO)

Shko posht

Super Britani, lind nj qengj me 5 kmb (FOTO)

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 21, 2011 2:44 pmNj qengj ka lindur me pes kmb n nj ferm t Newnham, Northamptonshire, Britani.Fermeri, ka thn: Kur e pash pr her t par qengjin ( q e thrrasim Jake) nuk i besova syve. Kam nj jet q bj fermerin dhe nuk kam par nj gj t till!.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi