Humbja ndaj Realit, Shakira ngushllon Pique

Shko posht

Super Humbja ndaj Realit, Shakira ngushllon Pique

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 21, 2011 5:42 pmShakira ka vendosur dorn rreth qafs s t dashurit t saj Gerard Pique n tentativ pr ta ngushlluar dhe prqafuar pas humbjes s skuadrs s Barcelons prball Realit t Madridit n kuadr t Kups s Mbretit.

Bukuroshja kulumbiane ka qen e pranishme n shkallt e stadiumit dhe ka ndjekur gjithka nga afr.

Pavarsisht angazhimit t tij t jashtzakonshm, Pique nuk ndihmoi dot skuadrn q t shptonte nga goli i Cristiano Ronaldos n kohn e par shtes.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi