Kurr mos e prekni qenin derisa ushqehet!

Shko posht

Super Kurr mos e prekni qenin derisa ushqehet!

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 22, 2011 5:43 amVajza pesmuajshe Maria Celeste dhe qeni dyvjear i racs gjermane Don Paco Emilio u prballn me luftn pr dominim rreth pjats s ushqimit pr qen.
Duket se Maria e vogl vetm po luante, por Don Paco sht me siguri qeni m i durueshm n bot, duke pasur parasysh oreksin e nj qeni t uritur.

https://www.youtube.com/watch?v=H393kJUWjvA&feature=player_embedded

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi