Loreta Kaka-Lori: Jam msuar me thashethemet

Shko posht

Super Loreta Kaka-Lori: Jam msuar me thashethemet

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 22, 2011 3:49 pmLoreta Kaka Lori, kto dit ka hedhur n tregun muzikor kngn e saj m t re, t titulluar Pse, ku shfaqet me nj look shum m t sofistikuar sesa hert e tjera, normalisht duke u influencuar edhe nga stili i atyre kngtareve q jan m n trend n muzikn botrore, Beyonce, Lady Gaga, Jennifer Lopez etj.
Jam munduar q gjithmon ti kushtoj vmendje veshjes, dukjes sime. Por, kt her kam zgjedhur vrtet nj stiliste t zonjn, si sht Vjollca Llapashtica, q vrtet ka nj shije t holl dhe shum t talentuar, ka thn ajo n lidhje me veshjet e ktij klipi.
E pyetur se sa e shqetsojn thashethemet, Lori ka treguar se nuk merret fare me to. M par, natyrisht q m kan penguar, tani jam msuar.
Thashethemi m i keq q sht thn pr mua ka qen ai kur n Shqipri ishte prhapur nj lajm sikur un jam martuar dhe nj tjetr m pas me titullin Lori i thot Lamtumir Prishtins dhe ikn pr t jetuar n Itali, sht shprehur kngtarja durrsake, q jeton n Prishtin, gj q bn q shpesh ta konsiderojn si prej Kosove.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi