Ingrid si taksiste nėpėr Prishtinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ingrid si taksiste nėpėr Prishtinė

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 22, 2011 3:50 pmKėngėtarja seksi nga Shqipėria ėshtė futur kėto ditė nė reality-shown qė zhvillohet nė Kosovė “Vip Shtėpia 2” dhe menjėherė ka rėnė nė sy pėr gjallėrinė qė u ka dhėnė banorėve dhe bisedave qė zhvillohen aty.
Para saj, agjente kanė qenė edhe dy kėngėtare tė tjera, Adelina Tahiri nga Shkupi, si dhe Zajmina Vasjari, ndėrsa pas Ingridit pritet tė futet edhe Mariza Ikonimi.
Banorėve qė futen nė kėtė reality-show, gjatė eksperiencės sė tyre u duhet tė dalin edhe nė qytetin e Prishtinės pėr tė bėrė taksistin, me qėllim qė tė sjellin tė ardhura pėr shpenzimet nė shtėpi.
Deri tashti, mė shumė tė ardhura ka depozituar Bertina Mehmeti, ndėrsa mbrėmjen e djeshme kėtė detyrė e ka pėrmbushur kėngėtarja Ingrid Gjoni.
Duke gjykuar nga fama dhe pėlqimi qė ka Ingridi nė mbarė trojet shqiptare, ajo do ketė fituar shumė euro, ndoshta duke lėnė pas gjithė banorėt e tjerė tė “Vip Shtėpisė”, raporton Standardi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi