Ermela nuk hyn n VIP Shpija 2

Shko posht

Super Ermela nuk hyn n VIP Shpija 2

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 22, 2011 4:07 pmIshte shkruar se Ermela, fituese e Big Brother 4, do t jet pjes e reality-shout VIP Shpija 2, por duket se kjo nuk do t ndodh.
Spekulimet se Ermela do tu bashkohet kngtarve, aktorve dhe yjeve televizive pjes t VIP Shpija, rrodhn ditt e kaluara prmes rrjetit social Facebook, por sipas burimeve t Telegrafit, Ermela nuk do t jet pjes e ktij reality-shou.
Mysafir t mbrmshm n Vip Shpija 2 ishin kngtart Sinan Hoxha dhe Seldi. Futja n shtpi e Sinan Hoxhs ka shnuar edhe pajtimin mes tij dhe kngtares Rovena Setafa, t cilt nuk kishin komunikuar me njri-tjetrin pr nj koh t gjat.
Dyshja koh m par kishin pasur nj konflikt mes vete dhe nga ai moment nuk kan ndrruar fjal. Por, dje Rovena dhe Sinani kan folur pr her t par me njri-tjetrin pas gjith asaj kohe dhe duket se kan vendosur q gjithka ta ln mbrapa dhe ti kthehen normalitetit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ermela nuk hyn n VIP Shpija 2

Mesazh nga Zyma prej Fri Apr 22, 2011 5:28 pm

nuk hyne kjo me hup famen ne shpijen e flliqet

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ermela nuk hyn n VIP Shpija 2

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 22, 2011 8:01 pm

Valla Zym boll e flliqt eshte kan edhe Big Brother :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ermela nuk hyn n VIP Shpija 2

Mesazh nga Zyma prej Sat Apr 23, 2011 7:53 am

Por fitojjjj lojtare ka qene

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ermela nuk hyn n VIP Shpija 2

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi