Rosa kujdeset pr qenin e verbr

Shko posht

Super Rosa kujdeset pr qenin e verbr

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 22, 2011 8:04 pmQeni i verbr i racs boksier ka nj udhrrfyes t ri n jet pasi lvizjen e tij e mori prsipr rosa e quajtur Buttons.
Rosa katrvjeare Buttons e udhheq shokun e saj duke e trhequr pr qafe dhe duke ia treguar rrugn e drejt.

Pronarja Renata Kursa, 47 vjeare, nga Lublini n Poloni u mrzit shum kur Bak mbeti i verbr pas nj incidenti vitin e kaluar. Por gradualisht Buttons e ngriti n kmb dhe filloi t ec s bashku me t. Tash jan t pandashm ata bile ndjekin postierin s bashku, tha pronarja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Rosa kujdeset pr qenin e verbr

Mesazh nga Zyma prej Sat Apr 23, 2011 7:53 am

Kafshet jane shembulli i mire edhe per njerzimin

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi