Nina nana Luani im!

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Nina nana Luani im!

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 22, 2011 8:05 pmSa her u ka ndodhur q luanin tuaj t mos e z gjumi, e ju nuk keni rezervuar tashm biletat pr n kinema? Pr fat, fal ktij artikulli t shkurt m kurr nuk do t keni nevoj pr ta thirrur kujdestarin pr macet e mdha.
Triku sht shum i thjesht. Duhet ta fusni gishtin n gojn e luanit, pasi t gjitha foshnjave u plqen t thithin gishtin. Natyrisht, problemi lind nse luanit i plqen gishti yt dhe nuk dshiron ta lshoj edhe kur vjen koha t bheni gati pr t dal.

Shikojeni se si eksperti i vrtet e bn nj gj t till n kt film t shkurt.
http://www.youtube.com/watch?v=FLcUybAuwUs&feature=player_embedded#at=42

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi