Vajza 16 muajshe bie nga kati i katėrt....nė krahėt e turistes

Shko poshtė

Super Vajza 16 muajshe bie nga kati i katėrt....nė krahėt e turistes

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 23, 2011 5:51 amNjė vajzė shpėtoi pėr mrekulli pasi ra nga kati i katėrt i hotelit ku ndodhej. Jah-Nea Myles vetėm 16 muajshe ra nga ballkoni i ndėrtesės dhe fatmirėsisht turistja britanike Helen Beard vrapoi pėr ta kapur duke i shpėtuar jetėn.
Tė gjithė dėshmitarėt e kanė pėrshkruar gjithēka si njė mrekulli tė zotit. Nėna 20 vjeēare Helena tha se “falėnderoj zotin qė shpėtoi jetėn e fėmijės tim.
Unė falėnderoj shumė atė grua sepse ishte si njė ėngjėll qė na e dėrgoi zoti tė kalonte poshtė ballkoneve nė atė moment”. Ngjarja ndodhi nė Enono Lodge Hotel nė Orlando. Incidenti erdhi pasi dera e ballkonit ishte lėnė hapur pak dhe fėmija ka kaluar nė ballkon kur nėna e saj kishte shkuar nė tualet.
Gruaja shpėtimtare tha se ishte duke kaluar kur pa fėmijėn qė binte poshtė me shpejtėsi. Nė atė moment ajo ka vrapuar dhe ka zgjatur duart pėr ta pritur ndėrsa njerėzit po ulėrisnin. Nėna e fėmijės ka dalė nė ballkon dhe ka parė fėmijėn nė duart e gruas.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi