Bertina: Rovena Stefa ėshtė false, ka shumė negativitet dhe mllef

Shko poshtė

Super Bertina: Rovena Stefa ėshtė false, ka shumė negativitet dhe mllef

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 23, 2011 9:39 amEdhe pse kėtė javė ajo ėshtė nominuar nga disa prej banorėve me tė cilėt ndan eksperiencėn e reality-show-t qė zhvillohet nė Kosovė, sėrisht mbetet mė e votuar prej fansave.
E kemi fjalėn pėr Bertinėn e BB3, e cila tė paktėn referuar statistikave nė faqen zyrtare tė Vip Shtėpia, rezulton mė e pėlqyera deri tani nga shikuesit

. Kėtė javė, bashkė me tė nė nominim janė edhe kėngėtarja Rovena Stefa, Qetsor Ferunaj (fitues i BB2), si dhe Berkani, Buci e Moja. Vetė Bertina ka nominuar Rovenėn dhe Qetsorin, me argumentimin se ai ėshtė kontradiktor, ndėrkohė qė thotė se ėshtė humanist; ndėrsa Rovenėn sepse ka shumė negativitet, mllef dhe ėshtė falso.
As Qetsori dhe as Rovena nuk e kanė nominuar Bertinėn nga ana e tyre. Mesa duket deri tani, konkurrenėt nga Shqipėia po bėjnė njė lojė tė fortė, pasi secili prej tyre synon ēmimin e madh qė konsiston nė pronėsinė e njė apartamenti nė Prishtinė, kryeqyteti i Kosovės.
Pak para futjes nė kėtė spektakėl, Qetsori nga Dukati ka deklaruar si gjysmė me shaka se ai jo vetėm do tė ishte fituesi i kėtij apartamenti, por edhe se ndėrkohė kishte menduar pėr shitjen e kėsaj shtėpie.
Nga ana tjetėr, pėr medait ėshtė prononcuar edhe Erion Zeqiraj, i dashuri i Bertinės, (njėherazi konkurrent nė BB3), duke thėnė se Bertina po i pėlqen mė shumė te “Vip Shtėpia”, sesa te Big Brother, ku edhe e ka njohur vajzėn nga Delvina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi