Termitet hėngrėn dhjetė milionė rupi nė bankė

Shko poshtė

Super Termitet hėngrėn dhjetė milionė rupi nė bankė

Mesazh nga D3M1 prej Sat Apr 23, 2011 3:18 pm


Policia e Indisė njoftoi se termitet hėngrėn kartėmonedha nė vlerė prej 10 milionė rupi (222.000 dollarė), tė cilat gjendeshin nė njė kasafortė tė ēeliktė nė bankėn e qytetit Barabanka, nė shtetin perėndimor Uttar Pradesh tė Indisė.
Siē njoftoi agjencia e lajmeve AP, dėmin tė cilėn e shkaktuan termitet e zbuloi tė mėrkurėn drejtori i bankės kur e hapi kasafortėn nė ndėrtesėn e vjetėr tė bankės.

“Policia ka filluar hetimet pėr tė vėrtetuar se si termitet sulmuan grumbullin e kartėmonedhave tė ruajtura nė kasafortėn e ēeliktė”, tha pėrfaqėsuesi i policisė indiane, duke shtuar se nė tė kaluarėn termitet kanė “asgjėsuar” edhe inventarin dhe dokumentet e bankės.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi