Si ta shkatėrroni njė CD (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Si ta shkatėrroni njė CD (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Sat Apr 23, 2011 3:22 pm


Nėse dėshironi shpejtė ta fshini pėrmbajtjen e CD-sė ose keni dėshirė tė shihni njė spektakėl tė vogėl drite, gjithsesi duhet t’i shikoni kėshillat qė ua ofron kjo video, por nuk ua preferojmė qė vetė tė lėshoheni nė njė aventurė tė tillė.
Edhe pse elektroshoku pėrdorej edhe si trajtim mjekėsorė, dyshojmė se ju mund ta provoni njė goditje me rrymė eletrike pa mbikėqyrjen e njė eksperti. Pėr kėtė arsye mė mirė ėshtė tė kėnaqeni me veprimet e tė tjerėve.

Natyrisht CD-ja mund tė dėmtohet dhe fshihet edhe nė forma tjera. Nganjėherė mjafton ta lini nė diell ose nė njė raft me pluhur. Por kėto metoda nuk janė argėtuese sa kjo nė video:


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi