Zajmina: VIP Shpija, eksperienc e mir

Shko posht

Super Zajmina: VIP Shpija, eksperienc e mir

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 23, 2011 4:20 pmKngtarja nga Shqipria, Zajmina Vasjari, e cila ishte futur n shoun VIP Shpija si agjente sekrete, ka rrfyer pr Bluetooth eksperiencn n shtpin m t madhe n Kosov.
Ishte nj eksperienc shum e veant pr mua dhe m vjen mir q pranova t isha pjes e saj, megjithse pr nj koh t shkurtr, ka thn Zajmina duke shtuar se m s shumti i ka munguar familja e saj gjat kohs sa ishte brenda.

Ndrsa e pyetur se kush mendon se do t fitoj n VIP Shpija 2,ajo si konkurrent t fort i sheh Qetsorin, Xuxin dhe Rovenn.

Mendoj se konkurrent t fort jan Qetsori, Xuxi dhe Rovena, por un personalisht do t doja ta fitonte Bertina, prfundoi Zajmina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi