Obama: Vrasjet, nj mizori

Shko posht

Super Obama: Vrasjet, nj mizori

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 24, 2011 8:56 am


Pas prplasjeve t dhunshme mes protestuesve q krkojn largimin e presidentit dhe policis, ku u shnuan dhjetra viktima n rrugt e Damaskut, ka reaguar presidenti i Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Barak Obama, q i ka cilsuar vrasjet nj mizori.
Kto komente Obama i bri mbrmjen e t premtes n Uashtington. Dhuna e paprecedent dhe mizore e ushtruar ndaj protestuesve duhet t marr fund tani.

N vend q t dgjoj zrin e popullit, presidenti Assad mallkon t huajt ndrsa mban syt nga Irani pr t shtypur popullin e tij, me t njjtat mnyra brutale q kto kryengritje jan shtypur n Teheran., - ka deklaruar presidenti Obama. Policia qlloi t premten me arm zjarri mbi demostruesit, duke vrare 88 vet, n t ashtequajturn ditn m t prgjakshme q prej nisjes s protestave nj muaj m par, ku manifestuesit krkojn largimin e presidentit Bashar Al-Assad.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi