Josheni me aromn afrodiziake

Shko posht

Super Josheni me aromn afrodiziake

Mesazh nga ditush prej Sun Apr 24, 2011 12:52 pm

[img]http://www.telegrafi.com/fo/lifestyle/f.0424000814784_m.jpg[/img

Jetn seksuale mund ta bni m t kndshme me ushqim, rroba por edhe me aroma. Si mund ta bni pr vete ndonj person q ju sht joshs? Po ju japim disa afrodiziak aromatik...
Njra nga aromat m t mira e cila n mnyr t theksuar forcon dshiron seksuale te meshkujt sht Cedri (Cedrus Libani). Vaji esencial sht nj zgjedhje m e mir sesa uji me baz cedri, kshtu q qitni disa pika n qaf dhe i dashuri juaj me afsh do t tju bjer n prqafim.

Gjithashtu, stimulues sht edhe vaji paulia (Patchouli), i cili ndihmon me rastin e normalizimit t nivelit t hormoneve n trup, andaj edhe nxit ndjenjn dhe dshirn pr t br seks.

Nse i dashuri juaj ka probleme me relaksimin n banj me avull qitni disa pika vaji bergami.
Partnerin n trsi do ta mendni, nse gjat lojrave tuaja seksuale prdorni xhenxhefil, qoft kur sht fjala pr vajrat esenciale, parfumet... notat e mbla dhe aromatike t ksaj bime do t nxisin vrull erotik.

Vanilja vepron n sistemin qendror nervor andaj nxit dshirn seksuale edhe te meshkujt, edhe te femrat. Banjat e prbashkta me avull n t ciln do t hidhni pika vanilje, do t sjellin knaqsi t prbashkt.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi