Martesa nuk ėshtė recetė pėr lumturi

Shko poshtė

Super Martesa nuk ėshtė recetė pėr lumturi

Mesazh nga Gonna prej Mon Apr 25, 2011 8:00 am

Aktorja amerikane Kejt Hadson, e cila momentalisht pret lindjen e fėmijės sė dytė tė saj, e pranon se gjithmonė ka dėshiruar tė ketė shumė fėmijė. “Jam shumė e lumtur qė jam bėrė nėnė. Nėna ime gjithmonė mė ka thėnė se fėmijėt sapo tė lindin nuk tė takojnė mė, puna jote ėshtė t’i pėrgatisėsh pėr pavarėsi”, thotė aktorja, e cila talentin dhe sharmin e saj e ka trashėguar nga nėna e saj legjendare, Goldi Houn. “Mė pėlqen ideja pėr martesė, por kjo nuk do tė thotė se gjėrat do tė pėrmirėsohen. Prindėrit e mi nuk janė tė martuar dhe janė shumė tė lumtur. Nuk e shoh martesėn si njė obligim. Jam martuar njė herė dhe e kam njė fėmijė, kėshtu qė nuk mendoj qė martesa ėshtė siguri pėr lumturi, por nuk do ta heq tėrėsisht nga lista martesėn”, ka pėrfunduar Kejt.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi