Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

Shko poshtė

Super Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

Mesazh nga Daffina prej Mon Apr 25, 2011 9:04 am

Njė dyqan i telefonave mobil nė Prishtinė duket se ka vendosur tė hakmirret ndaj hajduteve tė cilat u futėn nė dyqan pa menduar se aty ka kamera tė sigurisė dhe tė cilat shohin ēdo gjė qė po ndodh.


Nė njė video tė publikuar nė YouTube e titulluar “Vjedhje nė Mobi Shop – Sopi Prishtinė” ka nxitur reagime tė njė audience shqiptare nė kėtė rrjet pėr shpėrndarje tė videove. Nė atė video shihen dy vajza duke u futur nė njė dyqan tė telefonave mobil nė Prishtinė “Mobi Shop – Sopi”, dhe duke u afruar aty kinse pėr tė shikuar celularėt e ekspozuar.

Mė pas njė prej tyre siē duket tenton tė habis shitėsin, kurse tjetra nė prapaskenė hap raftet e njė dollapi qė mban tė ekspozuar celularė tė rinj dhe prej aty shikon njė iPhone 4 tė cilin pa njė pa dy e bėnė nė pronėsi tė veten. Mė pas ato largohen qetėsisht nga dyqani.

Nga videoja qė ėshtė publikuar siē duket nga pronari i dyqanit, shihen qartė fytyrat e vajzave qė kanė kryer vjedhjen, ndėrsa disa prej komentuesve nė rrjetin YouTube kanė shkruar se njohin njėrėn prej tyre. Padyshim qė policia ėshtė duke hetuar rastin dhe do tė sjell para organeve kompetente dy vajzat qė kryen kėtė krim.

Ky nuk ėshtė rasti i parė qė hajdutėt e dyqaneve tė Prishtinės prezantohen nė YouTube. Kohė mė parė njė dyqan i rrobave, gjithashtu nė Prishtinė ka postuar nė YouTube njė video ku shihen disa vajza duke vjedhur rroba nga ky dyqan. E mė pas edhe njė dyqan tjetėr nė Vushtri pati postuar nė YouTube njė video tjetėr ku shihen dy persona duke vjedhur laptop dhe duke i fshehur nė rrobat e tyre.

Mesa duket pronarėt e dyqaneve kanė zgjedhur kėtė formė pėr tė bėrė “pėr pesė pare” hajdutet dhe pėr t’iu treguar tė gjithėve se nga kush duhet tė ruhen. Natyrisht kamerat e sigurisė edhe njėherė dėshmojnė nė kėtė rast se janė tė domosdoshme pėr secilin biznes kurse nė anėn tjetėr janė edhe ndihmės pėr autoritetet policore dhe pėr prokurorinė e shtetit tė Kosovės. Videon mund ta shikoni mėposhtė.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

Mesazh nga Ditta prej Mon Apr 25, 2011 12:30 pm

.Ncncncncncn MaaRRee.. :A:A

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

Mesazh nga Lordi prej Mon Apr 25, 2011 12:36 pm

hahahahaha ani ku eka mshef tek icat ncncncn t“kisha ken un aty me kontrollu mu pikrisht ne at vend uf uf hahah :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

Mesazh nga Gonna prej Mon Apr 25, 2011 2:42 pm

ncncnncc Marre per to qika pel me vjedh ALLAH ALLAH qysh ka mujt more po qkas ka n ket tok vallain

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi