Dafina pas nderhyrjes kirurgjikale

Shko posht

Super Dafina pas nderhyrjes kirurgjikale

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 25, 2011 4:04 pm


Kngtarja e njohur e skens muzikore shqiptare Dafina Zeqiri, duket se edhe pas ndrhyrjes kirurgjike n gjoks nuk i ka plotsuar dshirat e fansave t saj.
Gjoksi i rritur i Daffyt nuk duket t jet edhe aq sa pritej pas thashethemeve t shumta q qarkulluan kur ajo shkoi n Maqedoni pr kt pun.
Dafina Zeqiri edhe pas rritjes s gjoksit nuk ka ndryshuar shum pamjen e saj, duket e njjt dhe nuk vrehet se ka pasur rritje t gjoksit, thot nj shoqe e saj ndrsa nuk dshiron ti prmendet emri n shkrim.
Dafina Zeqiri, kngtarja e adhuruar e ksaj kohe, ka pranuar publikisht se ka rritur gjinjt e saj, por ka mohuar t ket br operime t tjera n buz, si ishte spekuluar n media para disa muajve. Ajo ka thn se ky sht operimi i saj i dyt pas atij n hund, kur iu desh t operohej pas nj incidenti t vogl n Brezovic kur ishte duke xhiruar nj spot.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi