Ledina bėhet nėnė, sjell nė jetė djalin Erlis

Shko poshtė

Super Ledina bėhet nėnė, sjell nė jetė djalin Erlis

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 25, 2011 4:05 pmLedina Ēelo ka pėrjetuar pak ditė mė parė njė gėzim tė pamasė, atė tė kėnaqėsisė sė sjelljes nė jetė tė njė foshnje, tė cilėn e ka mbajtur nė krahė mė 17 prill.
Mėsohet se bebi ėshtė njė djalė i shėndetshėm, i cili ėshtė pagėzuar nga prindėrit e tij me emrin Erlis. Tė dy janė nė gjendje tė mirė shėndetėsore.
Kėngėtarja 34-vjeēare, pėr tė cilėn ju kemi informuar mė parė se priste njė fėmijė, ka kryer lindjen nė Gjermani, ku edhe jeton prej disa kohėsh me bashkėshortin e saj, ish-kampionin e kik-boksit, Naim Kabashi. Ēifti qė ėshtė gėzuar me fėmijėn e parė, ka marrė pa fund urime nga tė afėrm, miq e kolegė, shumė prej sė cilėve, pėr shkak tė largėsisė, kanė preferuar t’i dėrgojnė pėrshėndetjet e tyre pėrmes Facebook-ut.
Kėngėtarja u ishte larguar prej disa kohėsh angazhimeve muzikore, gjė qė ėshtė e natyrshme nė gjendjen e njė femre shtatzėnė, por ėshtė shprehur se do t’i rikthehet shumė shpejt muzikės dhe planeve qė ka lėnė pėrgjysmė pėr shkak tė realizimit tė saj si femėr dhe nėnė.
Familja qė ėshtė plotėsuar me ardhjen e vogėlushit Erlis, me siguri do tė banojė nė Gjermani, ku Naim Kabashi ka njė kompani sigurimi, qė angazhohet kryesisht sigurimin e yjeve botėrore qė performojnė nėpėr diskotekat e mėdha gjermane dhe shqiptare qė operojnė nė territorin e Gjermanisė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi