Nora tenton tė eksperimentojė me look-un e saj

Shko poshtė

Super Nora tenton tė eksperimentojė me look-un e saj

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 25, 2011 4:06 pmKa kohė qė nuk ėshtė shfaqur nė ekrane me ndonjė projekt tė ri, qė nga lanēimi i klipit “Nora nuk o njėsoj”, kėngė ku ajo injoronte disa persona qė i kishin shpallur “luftė” nėpėr rrjetet sociale.
Norėn e kanė akuzuar se nuk ėshtė unike nė stilin e saj dhe se ėshtė nė dėm tė saj shfaqja nė publik me veshje dhe imazhe tė huazuara nga kėngėtaret e njohura botėrore, duke ditur se Nora ka pėrfunduar studimet edhe pėr design mode.
Si duket, kėtė “luftė” kėngėtarja e ka fituar, pasi grupi i popullarizuar nė Facebook kundėr saj ėshtė mbyllur dhe pėr kėtė janė pėrkujdesur motrat e Norės, si dhe disa mikesha tė saj.
E kam parė grupin, por nė qoftė se ngjyrat kanė qėlluar tė jenė tė njėjta, unė nuk do ta quaja kopje, sepse nuk mund tė dalim jashtė atyre ngjyrave qė pėlqehen mė tepėr. Unė sigurisht qė nuk mund tė shpik diēka tė re, kurse sa i pėrket modeleve, po t’i shikoni me kujdes, kuptohet qė nuk kanė ngjashmėri me njėra- tjetrėn”, – ka komentuar kėngėtarja, gjatė njė interviste tė saj pėr propagandėn qė bėhej nė Facebook.
E pyetur gjithashtu mbi lidhjen e saj, Nora ėshtė shprehur: “Mendoj se fakti qė merremi tė dy me muzikė, na ka ndihmuar dhe favorizuar nė lidhjen tonė, se kėshtu ia dimė problemet dhe ritmin punės, ndaj tolerojmė dhe mirėkuptojmė njėri-tjetrin. Ne punojmė nė tė njėjtin ambient.
Ka qėlluar qė jemi takuar nė koncerte, nė pube etj. Kėshtu lindi njė miqėsi dhe pėr disa kohė dolėm si miq. Pastaj u pėlqyem dhe kėshtu filluam tė shiheshim me tepėr sesa si miq”. Kėto ditė kėngėtarja ėshtė shfaqur pėrsėri me disa foto tė reja, nė tė cilat shihet shumė mė ndryshe se ēka ka qenė mė herėt.
Format e saj trupore janė pėr t’u lakmuar, pasi me peshėn ka pasur pak problem, ndėrsa look-u i saj duket shumė mė ndryshe. Ndoshta kėshtu do tė paraqitet kėngėtarja nė projektin e radhės, tė cilin ėshtė duke e punuar. Se ēfarė ka e ndryshuar Norėn nuk dihet, por dyshimet tek ne nuk kanė tė ndalur dhe sė shpejti pritet tė mėsojmė diēka mė shumė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi