Pique-Shakira, puthje pasionante duke parė Barcelonėn

Shko poshtė

Super Pique-Shakira, puthje pasionante duke parė Barcelonėn

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 25, 2011 4:07 pmShakira dhe i dashuri i saj futbollist kanė shkėmbyer puthje pasionante teksa shikonin ekipin e Barcelonės

nė fitoren e ndeshjes pėrballė Osasunės. Shakira dhe Gerard Pique ndoqėn gjithēka nga Camp Nou nė zonėn e spektatorėve pasi Pique nuk ishte nė lojė.Pak ditė mė parė paparacėt fotografuan Shakirėn teksa pėrqafonte Pique nė shenjė ngushėllimi pas humbjes sė Barcelonės pėrballė skuadrės sė Real Madrid nė kuadėr tė kupės sė mbretit. Por kėtė herė puthjet pasionante kanė qenė edhe tė gėzueshme falė golave tė shėnuar nga Lionel Messi dhe David Villa nė portėn e Osasunės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi