Lenovo me tabletin ThinkPad gjat muajit korrik

Shko posht

Super Lenovo me tabletin ThinkPad gjat muajit korrik

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 25, 2011 6:33 pm


Karakteristikat e tabletit m t ri, Lenovo ThinkPad, i cili mbshtetet nga sistemi operativ i Google, Android Honeycomb, kan rrjedhur nga nj dokument i brendshm i kompanis.
Sipas ksaj letre, thuhet se kompania Lenovo sht duke planifikuar q modelin e saj t ri t tabletit t lansoj gjat muajit korrik.

Specifikat e Lenovo ThinkPad prfshijn IPS ekranin e ndjeshm n prekje me 10.1 in, rezolucion prej 1280 x 800 piksel, procesorin Tegra 2 deri n 64GB memorie dhe detaje tjera interesante.

Pr m shum, lidhja e ktij tableti me rrjetet 3G dge 4G do t ofrohet gjat lansimit, thon burimet e informacionit t cilat kan zbuluar detajet e tabletit.

Me sa duket, tableti i ri i Lenovos do t jet njri ndr tablett m konkurrues n treg, duke marr parasysh specifikat e avancuara q i prmban i njjti.

Mirpo, mbetet t shihet nse ky model i ri i tabletit do t kushtoj shum pr blersit potencial.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi