Kaka, baba pėr herė tė dytė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kaka, baba pėr herė tė dytė

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 26, 2011 5:40 pmKaka ėshtė bėrė baba pėr herė tė dytė. Faktikisht ėshtė zyrtarizuar lajmi se bashkėshortja e futbollistin brazilian, Caroline Celico, ka sjellė nė jetė Isabelėn. Vajza ka lindur nė spitalin e Albert Einstein nė San Paolo, kjo sipas asaj ēka ka publikuar e ėma nė Twitter.
“Ka lindur me njė ndėrhyrje normale dhe tė mrekullueshme, nga e cila kam shijuar ēdo moment: ja vlente!”, – kėto ishin fjalė qė pėrcolli Caroline qė, ashti si bashkėshorti i saj ėshtė e besimit evangjelist.
Vajza e Kaką, i cili ėshtė dhe baba i Lukės tashmė 3 vjeē, ka lindur gjatė orės 21:00 tė mbrėmjes, peshon 3,170 kilogramė dhe ėshtė e gjatė 48 centimetėr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi