Bleona me problemet e ndrhyrjeve kirurgjike

Shko posht

Super Bleona me problemet e ndrhyrjeve kirurgjike

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 26, 2011 5:42 pmDuket se n moment apo pr disa vite ndrhyrjet kirurgjike t bjn t dukesh bukur.
Por, kujdes kur disa vite kalojn, kemi dgjuar dhe urojm q vrtet t jet thashetheme se kngtarja Bleona Qerreti sht duke pasur disa pasoja dhe e kan kapur problemet me shndetin e saj pr shkak t ndrhyrjeve q ka pasur m par.
Koht e fundit Bleona sht duke jetuar n Amerik dhe medoemos sht duke krkuar ndrrn amerikane q t jet pjes n Hollivud.
Ndrsa lajmi se ajo ka disa probleme pr plastikn e saj ka ardhur nga njerz dhe miq q e kan takuar bukuroshen e skens shqiptare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Bleona me problemet e ndrhyrjeve kirurgjike

Mesazh nga Gonna prej Wed Apr 27, 2011 2:46 pm

E qishtut osht kur se len bukurin qe ta ka fal i Lumi ALLAH

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi