SHBA, testohet Facebook Deals

Shko posht

Super SHBA, testohet Facebook Deals

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 26, 2011 9:00 pm


Rrjeti social Facebook i shton nj tjetr shrbim faqes s saj zyrtare n internet.
Prej dits s sotme n Austin, Atlanta, Dallas, San Diego dhe San Francisco t gjith prdoruesit e kti rrjeti do t ken mundsi q t prdorin Facebook Deals.

Ky shrbim i mundson prdoruesve t tij q t shes, blej ose shkmbejn do lloj sendi mes tyre. Fillimisht ky shrbim do t testohet n vendet e siprprmenduara, pr tu prhapr m pas n t gjith Amerikn e m pas edhe n Evrop.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi