Rezi zhvesh Anxhelinėn

Shko poshtė

Super Rezi zhvesh Anxhelinėn

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 26, 2011 9:06 pmNėn blicin e aparatit tė kėngėtares Rezarta Shkurta, e cila zhvillon edhe pasionin e saj nė fushėn e modės dhe fotografisė, kemi parė fillimisht bukuroshen e re tė muzikės pop, Beatrix Ramosaj.
Fotot e bukura tė saj, qė i dedikohen jo vetėm Rezartės, por edhe hireve tė kėngėtares, qė studion nė liceun artistik, mesa duket kanė bėrė qė tė tundohet edhe kushėrira e saj, Anxhelina Hadėrgjonaj, e cila sė fundmi ka realizuar disa foto sensuale nga dora e Rezit.
E nė fakt, e cilėsuara “Shakira shqiptare”, Anxhelina, nuk ka nguruar jo vetėm tė pozojė para aparatit, por edhe tė zhvishet me bikini, pse jo, pėr tė na treguar format e lakuara tė trupit tė saj.
Kėngėtarja qė merr pjesė nė “Top Fest 8” me baladėn e ndjerė “Kjo jetė s’mjaftoi”; nė klipin e saj tė parė, “Kopje pa kuptim” u shfaq si njė femėr shumė seksi, por kėsaj radhe ajo duket shumė mė tepėr joshėse, siē e shihni edhe vetė nė fotot e mėposhtme qė servir “Standard”.
Ndėrkaq, Rezarta Shkurta, e cila njėherazi pikturon, kėndon, merret me modelim, dizajnon veshje, e ka ushtruar profesionin e fotografes edhe me shumė fytyra tė tjera publike tė vendit tonė, madje ėshtė shfaqur shumė e suksesshme nė kėtė drejtim. Nė pritje tė “zhveshjes” sė personazheve tė tjerė, shijoni fotot e Anxhelinės, e cila kėtu ngjan mė shumė se kurrė me Shakirėn kolumbiane…

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi