Qeni q bn punt e shtpis

Shko posht

Super Qeni q bn punt e shtpis

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 26, 2011 9:22 pmQeni Jesse i vendos vet ent n makinn pr larjen e enve pas ushqimit, pronares s tij, Heather Brook, ia heq orapet dhe i vendos n lavatrie, ushtron me t aerobik dhe i bn masazh.
Marrdhnia ime me Jesse sht miqsore dhe edukues.
Gjithka e kam msuar. Punojm si ekip pr t realizuar synimet, ka pohuar Heather nga Los Angelesi, transmetojn mediet amerikane.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi