Busta Rhymes arrin nė Prishtinė

Shko poshtė

Super Busta Rhymes arrin nė Prishtinė

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 27, 2011 8:43 am


Busta Rhymes ka arritur nė Prishtinė disa minuta mė parė, kanė konfirmuar burime pėr Telegrafi.com
Reperi me famė botėrore ishte planifikuar tė performonte nė kryeqytet mė 29 prill, por mė pas anuloi tė gjitha koncertet e turneut tė tij evropian, pėrfshirė edhe atė nė Prishtinė.

Mė pas Busta u paralajmėrua se do tė performonte nė kryeqytetin e Kosovės dje mė 25 prill, por edhe ky koncert dėshtoi me arsyetimin se ylli i muzikės nuk kishte mundur tė fluturojė nė kohė.

Reperi mė pas u paraqit nė njė video ku u arsyetua pėr mungesėn e tij dhe premtoi se sot do tė arrijė nė Prishtinė.

Burime tė Telegrafit kanė dhėnė se Busta ka arritur nė Aeroportin Ndėrkombėtar tė Prishtinės “Adem Jashari” sot rreth orės 14.40.

Koncerti i planifikuar pėr mbrėmė pritet tė zhvillohet sonte po me fillimin nė ora 21:00 ndėrsa Busta Rhymes pritet tė dalė nė skenė rreth orės 23:00.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi