Leonora Jakupi nė pėrgatitje tė surprizave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Leonora Jakupi nė pėrgatitje tė surprizave

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 27, 2011 4:11 pmTashmė jemi mėsuar qė Leonora pėr ēdo vjet tė sjellė risi dhe freski nė kėngėt e saj
Ajo tani e disa muaj ka nisur punėn pėr albumin e saj mė tė ri, qė pritet tė lansohet gjatė kėtij sezoni verorė. Sipas saj albumi do tė pėrmbajė kėngė mjaftė tė mira, me disa rryma muzikore, do tė jetė njė album mė ndryshe, qė pritet tė korrė shumė suksese.
“Momentalisht jam duke u marrė me punėn e albumit, qė besoj se do tė jetė njė surprizė e mirė pėr adhuruesit e mi. E them kėtė ngase po mundohem qė albumi tė pėrmbajė kėngė sa mė tė mira dhe tė pėlqyera nga publiku. Do tė jetė njė album verorė, ku publiku do tė mund t’i shijoj kėngėt pikėrisht nė muajt e nxehtė tė verės”.
Pėrveē albumit qė do tė lansoj, Leonora do tė pėrgatitė edhe disa videoklipe pėr tė cilat nuk preferon tė zbuloj mė shumė.
“Natyrisht qė krahas albumit do tė ketė edhe videoklipe, nė tė cilat do tė mundohem tė paraqitem sa mė bukur dhe mė ndryshe” shton ajo. Sa i pėrket jetės sa saj jashtė kėngės, Leonora vazhdon tė jetoj ende si beqaresh pėr faktin se nuk ka arritur ta gjejė ende shpirtin e saj binjak. “(Qesh) vazhdoj t’i kalojė ditėt e bukura tė pranverės ende nė statusin e beqareshės” pėrfundon ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi