Skillz lansojn 1 Milion

Shko posht

Super Skillz lansojn 1 Milion

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 27, 2011 4:14 pmRep grupi kosovar, Skillz, ka lansuar kngn e re 1 Milion, q besohet se sht pjes e albumit t ri.
Knga q ka pr producent Leeyou dhe Danceey, e cila pak dit m par kishte rrjedhur si demo, tani mund t dgjohet n versionin e plot n internet.

Ende nuk dihet sakt nse knga sht lansuar nga vet grupi Skillz, apo ka rrjedhur n internet, pasi ende nuk dihet as titulli i albumit t ri. Lideri i grupit Ledri kishte thn m par pr Telegrafin se do t prfshihen nj numr bashkpunimesh me yje t estrads kosovare.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi