Lakuriq n fitness

Shko posht

Super Lakuriq n fitness

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 27, 2011 4:15 pmNj klub fitnessi n Spanj ka shkuar nj hap m tutje n prpjekje pr t trhequr m shum myshterinj dhe tash u ofron prduroseve t klubit mundsin q t bjn fitness nudo.
Hapi i klubit Bask erdhi pas rnies s antarve, e q sipas pronarit vjen si pasoj e krizs ekonomike n Spanj.

Pronari i klubit Merche Laseca i tha BBC-s se kjo ide erdhi si pasoj e nevojave financiare e jo pr shkak t ndonje nevoje ose knaqsie tjetr. Un vet nuk jam unidst, edhe pse nuk e kam problem nj gj t till. Por kjo iniciativ ka t bj me parat, tha Laseca.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi