Motoristi i mbijetoi fatkeqsis s tmerrshme

Shko posht

Super Motoristi i mbijetoi fatkeqsis s tmerrshme

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 27, 2011 10:50 pm


Zach Perez, ushtari 25 vjear nga Amerika, arriti ti mbijetoj shrbimit n Irak dhe pas kthimit n shtpi gati sa nuk vdiq n nj aksident trafiku. Duke i dhn motoiklets n autostrad me motorin e tij e mori me vete nj shofer i pavmendshm duke i shkaktuar pasoja t prjetshme.
Edhe pse shoferi u vrtetua se nuk kishte patent shofer dhe sigurim, pr t nuk do t ket pasoja serioze. Shoferi mori vetm tri dnime trafiku. Perez i knaqur q shptoi kokn pas aksidentit, thot se drejtsia nuk sht vn n vend.

Pasi e goditi makina, motoikleta e tij u bllokua, ndrsa at e hodhi para nj makine tjetr n lvizje. Perez mbeti me brinj t thyer dhe katr unaza t thyera. Pasi doli nga spitali i riu u fejua me t dashurn e tij, ndrsa ajo pranoi me kusht q bashkshorti i saj i ardhshm kurr m t mos ngas motoiklet.

Xhirimin nga aksidenti por edhe fjalimin preks, por optimist t Perezit mund ta shihni m posht.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi