Gjarpri gjigant u fsheh nė makinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Gjarpri gjigant u fsheh nė makinė

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 27, 2011 10:51 pm


Nga xhirimi tė cilin ua sjellim nuk shihet qartė nėse gjarpri ka shkaktuar ndonjė dėm teknik, dikush ka hasur nė tė duke rregulluar makinėn ose dikush e ka dėgjuar zhurmėn nė makinė. Por njė gjė ėshtė e sigurt: zjarrfikėsi i cili u detyrua ta nxjerrė gjarprin nuk kishte pritur njė gjah kaq tė madh.
Zjarrfikėsin trim nė aksion e panė e tėrė lagjja, tė cilėt shfrytėzuan rastin dhe xhiruan gjarprin gjigant. Edhe nėse hamendėsojmė se tė gjithė ishin gati tė shohin nxjerrjen e gjarprit nga makina, askush nuk e kishte pritur njė zvarranik aq tė madh.

Kėshtu tė gjithė shkuan nė shtėpi tė lumtur, ndėrsa disa edhe me fobi tė reja, plotėsisht tė arsyetuara. Nėse nuk na besoni, shikojeni gjarprin nė video. Besojmė se shumė prej jush do tė jeni mė tė kujdesshėm kur ta kontrolloni vajin e makinės herės tjetėr. Pa marrė parasysh se gjarpėrinj tė tillė nuk jetojnė nė vendin tonė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjarpri gjigant u fsheh nė makinė

Mesazh nga Lordi prej Wed Apr 27, 2011 11:28 pm

kukuuuuuuuuu

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi