Vii me dy koka e katr sy n Kin

Shko posht

Super Vii me dy koka e katr sy n Kin

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 27, 2011 10:56 pm


Pekin, 26 prill - Kinezi Dong Yubao (65) u trondit plotsisht kur lopa e tij solli n jet nj vi me dy koka.
Rasti i pazakonshm ka ndodhur n fshatin Gaoyang n provincn kineze Hebei. Gruaja e tij, Li Chunhua (60), ishte gjithashtu dshmitare e ktij rasti.
Gruaja ime dhe nj komshi ishin n stall pr t ndihmuar lopn pr t pjell. Kur pa viin, gruaja ime humbi vetdijen. Vii ka lindur me dy koka e katr sy, tha Dong.
E njjta lop ka pjell edhe m par, por viat ishin normal dhe t shndetshm, transmetojn mediet britanike.
Vii ka dy koka, t cilt jan t kthyer gati plotsisht n an t kundrta. donjra ka goj e dy sy, ndrsa s bashku kan tre vesh.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi