Eva Mendes: “Martesa ėshtė traditė e panevojshme”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Eva Mendes: “Martesa ėshtė traditė e panevojshme”

Mesazh nga Gonna prej Thu Apr 28, 2011 7:02 am

Ajo mendon qė njerėzit marrin pjesė nė “traditėn shumė tė vjetėr” vetėm pėr arsye se njė gjė e tillė pritet nga ta. “Unė nuk mendoj qė martesa ėshtė e nevojshme, aq e nevojshme sa e bėn shoqėria”, tha ajo. “Nuk kam mendim negativ pėr martesėn.

Unė vetėm mendoj se ėshtė njė traditė shumė e vjetėr dhe nėse shikojmė prapa, pėr tė parė se ēfarė simbolizon martesa nė radhė tė parė ... ajo nuk ka asgjė tė bėjė me arsyen pse ne martohemi sot”

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 30
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi